САЙТ ВИДАЛЕНО

Перелік документів дозвільного характеру, які видаються в Дозвільному Центрі (із зазначенням дозвільних органів): 

1. Експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності  на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження, в центрах  розведення  племінних тварин, підприємствах (об’єднаннях) з племінної справи, селекційних, селекційно-технологічних та селекційно-гібридних центрах, іподромах, станціях оцінки племінних тварин, на  потужностях  (об’єктах) з  виробництва та обігу ветеринарних препаратів, на   потужностях (об’єктах) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, префіксів і кормів. (районна  лікарня  ветеринарної  медицини).

2.  Експлуатаційний дозвіл для агропродовольчих ринків(районна  лікарня  ветеринарної  медицини).

3. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об`єктів) з виробництва, переробки та приготування кормових добавок, преміксів і кормів(районна  лікарня  ветеринарної  медицини).

4. Експлуатаційний дозвіл для центрів розведення племінних тварин, підприємств/об’єднань з племінної справи, селекційних, селекційно-технологічних та селекційно-гібридних центрів, іподромів, станцій оцінки племінних тварин(районна  лікарня  ветеринарної  медицини).

5. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об`єктів) з виробництва та обігу ветеринарних препаратів(районна  лікарня  ветеринарної  медицини).

6. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об`єктів) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження(районна  лікарня  ветеринарної  медицини).

7. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об`єктів), які займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини(районна  лікарня  ветеринарної  медицини).

8. Експлуатаційний дозвіл на провадження діяльності  від органів  державного пожежного  нагляду (Служба державного пожежного нагляду).

9. Дозвіл  на розміщення об’єктів  торгівлі. (Томашпільська  селищна  рада).

10. Дозвіл на розміщення  зовнішньої  реклами. (Томашпільська  селищна  рада).

11. Дозвіл  на  будівництво. (Томашпільська  селищна  рада).

12. Експлуатаційний  дозвіл  для  потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки  або  реалізації  харчових  продуктів. (Санітарно-епідеміологічна служба).

13. Висновок, технічне завдання умов надання  земельної  ділянки. (Відділ Держкомзему).

14. Дозвіл на проектування реконструкції (капітального ремонту) об’єктів містобудування (окремих приміщень). (відділ  містобудування  та  архітектури районної державної адміністрації).

15. Дозвіл на переобладнання житлового приміщення в нежитлове. (відділ  містобудування  та  архітектури районної державної адміністрації).

17. Акт державної приймальної комісії про введення в експлуатацію 

      закінченого будівництвом об’єкта. (відділ  містобудування  та  архітектури   

      районної державної адміністрації).

18. Дозвіл  на виконання  будівельних  робіт. (відділ  інспекції  Державного  архітектурно-будівельного  контролю).

19. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні. (ВДАІ Томашпільського РВ УМВС України)

20. Погодження дорожнього перевезення небезпечних вантажів. (ВДАІ Томашпільського РВ УМВС України).

21. Фітосанітарний сертифікат на реекспорт (Державна інспекція з карантину рослин по Вінницькій області).

22. Фітосанітарний сертифікат. (Державна інспекція з карантину рослин по Вінницькій області).

23. Карантинний сертифікат. (Державна інспекція з карантину рослин по Вінницькій області).

 

Державний адміністратор

апарату районної  державної адміністрації              О. БАРАНЕЦЬКИЙ

 

01.12.2012 рік.