САЙТ ВИДАЛЕНО




1 Август Віталій Анатолійович УП „Єдність” с. Марківка 
2 Антонишин Павло Васильович Партія регіонів багатомандатний
3 Бандиш Наталія Іванівна УП „Єдність” с. Нетребівка
4 Беріл Катерина Василівна УП „Єдність” багатомандатний
5 Бойко Микола Денисович ВО „Батьківщина” багатомандатний
6 Варич Роман Миколайович УП „Єдність” багатомандатний
7 Волошена Катерина Франківна ВО „Батьківщина” багатомандатний
8 Гаврилюк Володимир Андрійович ВО „Батьківщина” багатомандатний
9 Гріненко Олександр Олексійович ВО „Батьківщина” смт. Томашпіль
10 Загроцький Михайло Йосипович Партія регіонів с. Кислицьке
11 Загроцький Сергій Михайлович Партія регіонів с. Вила
12 Закорченний Олександр Григорович УП „Єдність” багатомандатний
13 Залюбівська Валентина Германівна УП „Єдність” багатомандатний
14 Замощенко Наталка Олексіївна УП „Єдність” с. Високе
15 Затирка Віктор Іванович Партія регіонів смт. Вапнярка
16 Іванчихін Анатолій Миколайович Партія регіонів багатомандатний
17 Кондратова Марина Володимирівна Партія регіонів с. Гнатків
18 Коритчук Дмитро Іванович УП „Єдність” с. Рожнятівка
19 Кузьмінський Іван Омелянович Партія регіонів багатомандатний
20 Лунгол Володимир Григорович УП „Єдність” багатомандатний
21 Лунгол Надія Михайлівна УП „Єдність” с. Яланець
22 Максименко Олександр Миколайович Партія регіонів багатомандатний
23 Могилівська Надія Василівна УП „Єдність” с. Олександрівка
24 Нароган Лариса Анатоліївна ВО „Батьківщина” багатомандатний
25 Олійник Анатолій Дмитрович УП „Єдність” багатомандатний
26 Павлюк Ігор Петрович Партія регіонів с. Паланка
27 Подкопаєва Надія Дмитрівна УП „Єдність” багатомандатний
28 Семко Валерій Миколайович ПП „Фронт Змін” с. Вербова
29 Семко Олександр Миколайович ПП „Фронт Змін” багатомандатний
30 Сікал Олександр Васильович ПП „Фронт Змін” багатомандатний
31 Ставнійчук Віктор Анатолійович ПП „Фронт Змін” с. Антонівка
32 Стовпець Григорій Михайлович Партія регіонів багатомандатний
33 Тихолаз Сергій Миколайович Партія регіонів багатомандатний
34 Торішня Ганна Василівна УП „Єдність” с. Горишківка
35 Хмельницький Анатолій Іванович ВО „Батьківщина” с. Жолоби
36 Цимбалюк Анатолій Дем'янович ПП „Фронт Змін” с. Ракова
37 Цонкова Катерина Володимирівна Партія регіонів багатомандатний
38 Чепурний Анатолій Іванович ВО „Батьківщина” багатомандатний
39 Чижевська Надія Володимирівна Комуністична партія України багатомандатний
40 Чорний Анатолій Франкович ВО „Батьківщина” с. Липівка
41 Чорний Василь Петрович Партія регіонів багатомандатний
42 Чорногуз Валентина Анатоліївна Партія регіонів с. Пеньківка
43 Шклярук Анатолій Васильович Партія регіонів с. Комаргород
44 Шленськовий Володимир Петрович Партія регіонів с. Велика Русава
45 Шпіклірний Анатолій Христофорович ПП „Сильна Україна” с. Стіна
46 Шпикуляк Григорій Семенович Партія регіонів с. Пилипи-Борівські
47 Щербатюк Віктор Васильович Партія регіонів багатомандатний
48 Яровий Микола Васильович Партія регіонів с. Колоденка